inovasyon fabrikası

BİZİMLE ÇALIŞMADAN ÖNCE BİZİ TANIYIN İSTEDİK


Salyangoz firması, 2012 yılının Eylül ayının ortalarında kurulmuştur. 1 senede 30'dan fazla yazılım projesine imzamızı attık. Web yazılımlarıyla büyümeye başlayan firmamızda, 2013 yılının Haziran ayında mobil yazılım geliştirmeye de başladık. Web yazılımında olduğu gibi mobilde de çok kısa sürede 16 adet mobil uygulaması geliştirerek sektörde yerimizi aldık.

Salyangoz Şirket Kurucusu - Erkin Deveci

YAZILIM ÇALIŞMALARIMIZ AJANS ÇALIŞMALARIMIZ

PORTFOLYO


HİZMET


Fikirlerimiz ve müşterilerimizin gereksinimleri, yazılım inovasyon fabrikamızın hammaddesini oluşturmaktadır. Hizmetlerimizden en uygun olan çözümü Hello Ajans'ın tasarım becerileri ile şekillendirerek, kullanımınıza sunmaktayız.

Web Yazılım

Kişisel, kurumsal, ürün tanıtımı, kartvizit formunda internet siteleri ve e-ticaret sistemlerinden oluşmaktadır. Web yazılımlarımızın yapısı; müşterilerimizin istek ve gereksinimlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Mobil Yazılım

Mobil uygulamalar ve Mobil uygulama paketlerinden oluşmaktadır. Kurum ve kişilere özel hazırlamış olduğumuz, kolay kullanımlı yönetim paneline sahip mobil uygulama paketlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Masaüstü Yazılım

Müşterilerimizin kurumsal kayıtlarının tutulmasını sağlayan hizmetlerimizdir. Kişi veya ürün kaydının yapılması, muhasebe kayıtları, barkod veya manyetik kart okuyucu, toplu veya bireysel sms gönderimleri ve daha bir çok özelliğe sahiptir.

ajax
asp.net
c#
visual studio
wcf
c++
android studio
eclipse
java
html css javascript
jquery
mysql
 
php
pmi
uml
seo
google adwords
 
 • Siz + Biz + Projelerimiz = Innovasyon
  — Salyangoz —
 • Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu, onu yaratmaktır.
  — Alan Kay —
 • Bazen sorular karmaşık, cevaplar ise basittir.
  — Dr. Seuss —
 • Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise heryere.
  — Albert Einstein —
 • Dünyada görmek istediğiniz değişikliğin kendisi siz olun.
  — Gandhi —